2013 m. sausio 29 d., antradienis

Naiiv (pasivaikščiojimai po Taliną)

Rašydama pirmą pasakojimą apie pasivaikščiojimus po Taliną  http://www.aliaipapuosalai.lt/2013/01/katariina-gild-pasivaiksciojimai-po.html  vis gi buvau kiek neteisi, sakydama, kad senamiesčio prekės turistams panašios į mūsuose esančias, tokia megztų rūbų gausa, kaip Taline, mes negalim pasigirti. Iš ties estiškais/skandinaviškais raštais margintų mezginių daug ir raštų gausa įvairi, pradedant  paprastom juostelėm, baigiant išmegztais elniais.
Kai pamačiau Pikk gatvėje vitriną su apmegztu dviračiu, iš kart panorau užsukti ,tokia netradicinė parduotuvėlės vitrina, žadėjo ir netradicinį požiūrį į pačius mezginius.


Naiive parduotuvėlėje prekiaujama dizainerės Liina Viira kurtais rūbais .Rūbai megzti ir išmarginti tais pačiais  estiškais raštais ..., tais pačiais, neatitrūkstant nuo tradicijų, bet jų komponavimas, spalvinis sprendimas, bei pats rūbų dizainas tikrai skiriasi nuo šalia esančių parduotuvėlių pasiūlos.Tikrai patiko toks požiūris į tradicijas .Pasižvalgyti į dizainerės Liina Viira darbus galite puslapyje http://www.naiiv.eu/  yra ir e-shop jei užsimanysite tikro vilnonio raštuoto megztinio.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą