2013 m. vasario 23 d., šeštadienis

mokau ir mokausi

Manau, tie kurie savo laisvalankį skiria kūrybiniams darbams, domisi rankdarbiais tikrai žino partalą http://www.auksarankes.lt/  ir jame esanti forumą .
Šis portalas kelis kartus per metus rengia Auksarankių akademijas, norintis kviečiami į įvairias rankdarbių klases pasimokyti, įgauti naujų žynių bei pagilinti jau esamas.
Esu jau anksčiau Auksarankių akademijoje vedusi kelias "Netradicinių papuošalų " klases. Tose klasėse mokiau kompozicijos pagrindų bei jų pritaikymo derinant įvairias technikas kuriant papuošalus.
Dabartinėje XI akademijoje, nusprendžiau pasidalinti vielutės nerimo patirtimi ir mokytojauju "Papuošalai nerti iš vielutės " klasėje .
Kodėl iš daugybės technikų , kurias naudoju kuriant savo papuošalus pasirinkau būtent nerimą vielutę ?
Pirmiausia man tikrai patinka pats vielutės nerimas, žavi išgaunamos formos, faktūros neriant. Ir dabar toks laikotarpis, kai norisi nerti , bei pačiai atrasti dar daugiau įdomybių nerime. Taigi mokydama kitus ir pati mokysiuos.
Antra, pastebiu, kad nerti vielute papuošalai populiarėja, o informacijos ką ir kaip daryti stinga, bent jau Auksarankių akademijoje tokios klasės tikrai nebuvo, taigi bandysiu, dalindamasi savo patirtimi užpildyti ir šią spragą, nes mokysiu neaplenkdama elementaraus nerimo vielute pradžiamokslio.
Tikiuosi, kad mano mokymai atneš naudos mano mokiniams ir kartu virtualiai praleista laiką bus smagu prisiminti .
O patys aliai papuošalai per šiuos du mėnesius tikrai pasipildys naujais  papuošalais, nertais iš vielutės , bei pamokomis kaip pasidaryti vienokį ,ar kitokį nertą papuošalą.
Palinkėkite sėkmės :)3 komentarai:

 1. Anonimiškas2013-02-23 19:01

  Seksiu viską neakivaizdžiai :) AK

  AtsakytiPanaikinti
 2. Oi sėkmės, tikrai linkiu visai klasei ir Jums, aš taip pat sesiu neakivaizdžiai kiek spėsiu ir mėginsiu- labai įdomi technika, nauja ir suteikianti galimybių. Gutukas (auksarankės)

  AtsakytiPanaikinti
 3. smagu, kad "kabina" nerimas vielute :)
  nuo kovo 1d. Auksarankių akademijoje bus atidaryta neakivaizdinė klase , na, aišku ir anonimiškai galima sekti klasę :), visada laukiame :) , juk tikrai daug ko ir savarankiškai mokantis galima išmokti :)

  AtsakytiPanaikinti