2013 m. gegužės 28 d., antradienis

dvigubas apskritimo nerimas vielute

Prisimename pamoką kaip nusinerti vielute  paprastą apskritimą :
http://www.aliaipapuosalai.lt/2013/05/apskritimo-nerimas-vielute.html
Viengubo nerimo apskritimas tikrai gali būti naudojamas papuošalams , iš jo galimi ir auskarai , tai gali būti apyrankės ar vėrinio detalė .Bet galima apkritimą padaryti dar standesnį bei storesni  , tam pasitarnaus papildomas apskritimų apnerimas jungiamosiomis akimis .
Taigi , kaip tai daroma :


pav13. matote žemais stulpeliais nunerta apskritimą su jungiamųjų akių krašteliu . Įsižiūrėkite, tikrai pamatysite , kad tvarkingai sunertose akyse tarp akies kojelių yra aiški skylutė ( paveikslėlyje parodyta rodykle) Vat į tą skylutė/skylutes ir turite besti vąšelį .
Taigi pažingsniui: vielutė nuleista apskritimo nugarėlėje , vąšelis bedamas iš apskritimo viršaus į akies skylutė ,užkabinama vielute iš nugarėlės ,ištraukiama akis/kilpa , ta akis perneriama per ant vašelio esančia akį/kilpą.
Taip gaunamas- jungiamosios akies nerimas per jau esantį nerinio storį.
Kadangi viengubo nerime apskritimą  nėrėme žemu stulpeliu lyg spirale . Tai dabar ta spirale , neriant į akių skylutes jungiamasias akis grįžtame į centrą .
pav14 . išnertos (ar apnertos) dvi eilės
pav15 . visas apskritimas apnertas dvigubai , paskutinė kilpa -centre , kerpam vielutę ir užtraukiame kilpa. Vielute ,aišku, užkaišome .
pav16 . turim dvigubo nerimo apskritimą , paviršiuje aiškiai matosi jungiamųjų akių rašto pinutė.
Pastaba : nerti reikia neįtempus vielutės , jei jausite , kad vyksta suveržimas ,įnerkite papildomai jungiamųjų akių . 

Tai nerimo pavyzdys , kai jungiamosios akys išnertos kitos spalvos vielute , aiškiai matosi , kaip susiformuoja dvigubo nerimo apskritimas :
 

 Na ir tai ką galima iš nertų vielute apskritimų sukurti :
Komentarų nėra:

Rašyti komentarą