2013 m. gegužės 28 d., antradienis

pagrindiniai nerimo vielute technikos elementai

Pagrindiniai vielutės nerimo elementai panašus kaip ir nerime su siūlais. Neriama vąšeliu (1- 1,5 numerio)  tik vietoje siūlų naudojama plona vielutė (0.2-0,3 storio).
Apžvelgsime pagrindinius pagrindinius nerimo vielute technikos elementus ir jų žymėjimą nerimo schemose.

Pats paprasčiausias elementas -pynutė. Vielute nunerta pynelė tikrai papuošaluose turi nemažas galimybės panaudojimui . Be to ,tai bet kokio nėrinio pradžia .

Jau pats pavadinimas sako , kad nerime ši akis(kilpa) naudojama sujungimams . Bet neriant jungiamosiomis kilpomis galima užbaiginėti ir kraštus. Neriant vielute tai labai svarbus elementas , norint sustandinti, sutvirtinti nerinį.

 Žemas stulpelis -nerimo vielute pagrindas, dažniausia būtent juo ir neriama.

Stulpelio su vienu užmetimu  prireiks mums bandant nerti raštus , nes jis suteikia galimybę "paauginti" raštą . Nerime vielute stulpelis su vienu užmetimu gali būti naudojamas dar neriant kokius stačiakampius nerinius , bet vis gi jo pagrindo nerinys atrodo "skystesnis" nei neriant žemu stulpeliu.

Neriant vielute ir norint gauti standu , tvarkinga nerinį svarbu svarbu pasirinkti tinkamą vąšelio įverimo būdą. Neriant vielutę dauguma atveju naudojamas vąšelio įverimo būdą , vadinama klasikiniu, kai vąšelis įveriamas po abiem kilpos vielutėmis (po kilpos priekiu ir kilpos nugarėlę).

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą