2013 m. birželio 5 d., trečiadienis

dervos liejimo pamoka žurnale "Rankdarbių kraitelė"

Buvau maloniai nustebinta , kai kovo mėnesio pradžioje gavau žurnalo "Rankdarbių kraitelė" redaktorės Jekaterinos e.laišką su pasiūlymu parengti kokią epoksidinės dervos liejimo pamoką .Buvo nuspręsta , kad pradžiai paruošiu dervos liejimo į rėmelius, naudojant džiovintus augalėlius, pamoką.
Taigi pamoką parengiau dar kovo mėnesio gale , bet vat, atspausdintą ją pamačiau dabar , birželio mėnesio numeryje .Tikrai nepasakysiu , kad paruošti pamoką žurnalui "Rankdarbių kraitelė"  buvo paprasta ...Tuo laiku , pasinaudoti redaktorės pasiūlymu ir nuvykti kelioms dienoms į Vilnių , kad būtų fotografo nufotografuota pamoka , neturėjau galimybės , taigi teko viską fotografuoti pačiai . Žurnalas jau turi suformavęs savo pamokų  nuotraukų stilių , kai proceso nuotraukose matosi dirbančios rankos kadre. Man teko pasistengti , kad tos mano dirbančios rankos matytus ...Buvo padaryta beveik 200 nuotraukų , kad atrinkti tas 12 , kurios ir pateko į žurnalą.
Bet sudėtingiausia buvo nufotografuoti pagrindinę jau padarytų segių nuotrauką , tą kur segės ant žalio samanų pakloto . Tai dabar, birželį samanos žaliuoja , o kovo mėnesį , kai pavasaris labai vėlavo, dar buvo sniego kalnai . Teko ieškoti vasaros tarp sniegynų :) .

P.s.  liepos mėnesio žurnale "Rankdarbių kraitelė"  bus dar viena mano epoksidinės dervos liejimo pamoka - tulpės žiedlapių auskarai .

2 komentarai: