2013 m. gruodžio 20 d., penktadienis

Kalėdinės atvirutės

 Senų metų pabaiga visados pilna darbų ir rūpesčių . Lyg tai, ko nepadariai per visus metus spėsi nuveikti per kelias paskutines metų savaites ...O dar prisideda visokie šventiniai darbai darbeliai ... Kai kurie iš jų būtini ir ne visai malonus , o kai kurie kelia džiaugsmą.
 Man vienas iš maloniausiu šventinių darbų gaminti Kalėdines atvirutes. Kiekvienais metais prieš Kalėdas iš Alių iškeliauja pora dešimčių rankų darbo atviručių skirtu artimiesiems ir tolimiems draugams pasveikinti. Ir taip dešimt metų , tiek metų mes gyvenam Aliuose.  Ta proga vyras alių blog'e pradėjo rašyti skyrių "10 metų kaime" . O aš šiais metais, sėsdama daryti atvirutes pagalvojau, reikia pasirausti savo "bardakiniame archyve" ir pažiūrėti kiek jų dešimtmečio Kalėdinių atviručių užsiliko...Pasirodo išsaugojau beveik visas!
 Pirmų metų Kalėdinis sveikinimas -neišliko, nes tais 2003 metais siuntėme tikrą kvepiančio kenio šakelę pririšta raudonu kaspinėliu prie balto popieriaus lapo. Tada , pirmais gyvenimo metais kaime man kenio kvapas buvo toks nuostabus...
 Šiuometinės atvirutės taip pat su tikra kenio šakale. Ir kenio kvapas toks pat nuostabus ...
 O čia visų kitų metų Kalėdinės atvirutės, tiesa, sudėtos ne pagal metų seka , juk archyvas tai "bardakinis" :)

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą