2014 m. birželio 3 d., antradienis

aš mėgstu džinsus

 Tikrai mėgstu nešioti įvairius džinsinius rūbus. Ir kiekvieną kartą nustembu, išgirdus kokios nors baisingai madingos ir aišku stilingos ponios pareiškimus, kad jos garderobe džinsų nėra, nes tai darbo rūbas. Na taip, 19a. viduryje Levis Straussas tikrai siuvo džinsines kelnes auksakasiams. Bet ir Coco Chanel 20a. viduryje pradėjo siūti savo garsiuosius kostiumėlius persiūdama kareiviškas milines. Iki šiol tikrasis "šanel" stiliaus kostiumėlis turi būti iš karštinio verpalų audinio (tvido), bet niekas nevadina jo militaristiniu rūbu. Taigi...
  Mano garderobas be prietarų ir džinsų jame tikrai yra . Ir aš juos mėgstu už praktiškumą ir patogumą, už natūralų medvilnės audinį, kuris gražiai irsta , ir už  mėlyną spalvą , kuri gražiai blunka bei prie visko dera.
 Tegyvuoja džinsas!
Surišamas džinsinių žiedų vėrinys ir auskarai. Vėrinio virvelių ilgis po 36cm., bendras vėrinio ilgis-100cm. Džinsinių žiedų ilgis apie 3,5cm.
Džinsinių rauktinių vėrinys ir auskarai. Džinsas sluoksniuotas su panašaus atspalvio mėlyna organzos audiniu. Vėrinio ilgis-52cm. , raktinių skersnuo apie 3,5cm. Auskarų ilgis 6cm.
Džinsinė sagė su raudona rožyte. Sagės matmenys 6,5x6,5cm

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą