2014 m. birželio 11 d., trečiadienis

neužmirštuolės

 Apie gėlelės neužmirštuolės vardo atsiradimą tikrai yra daug pasakojimų...Man daugiausia patinka šis :
  Sykį stačia upės pakrante vaikščiojo įsimylėjėlių porelė. Mergelė susižavėjo trapiomis gėlelėmis melsvais žiedais pačiame skardžio pakrašty, ir vaikinas pasišovė jai jų priskinti. Deja, per daug pasilenkė, suklupo ir stačia galva nėrė į upę...Beskęsdamas, jis dar spėjo ištarti: "Neužmiršk manęs!".
 Štai toks dramatiškai melodramiškas ir sentimentalus pasakojimas. Visados įsivaizduoju tą įsimylėjėlių porelė lyg sename , juodai-baltame ir begarsiame filme, kai emocijos buvo reiškiamos išraiškingais gestais bei daug pasakančiomis veidų išraiškomis... 
 Matyt, todėl maniškiai papuošalai, kuriuose yra neužmirštuolės visados gaunasi su sentimentaliu "vintage" atspalviu...
 Neužmirštuolės su upiniais perlais. Vėrinio ilgis-50cm. Rėmelyje- derva užlieti tikri neužmirštuolių žiedeliai, rėmelio ilgis-4cm., plotis-3,5cm. Auskarų ilgis nuo kabliukų-3cm.
 Neužmirštuolės su holvitu. Vėrinio ilgis- 75cm. , susisega priekyje, įvairiame aukštyje. Žalvarinių lapelių su neužmirštuolėmis ilgis-5cm., plotis-2,3cm. 
  Neužmirštuolės su stiklu. Vėrinio ilgis-60cm. Žalvario rėmelio, su derva užlietomis neužmirštuolėmis, ilgis-3,5cm., plotis-2,5cm. Auskarų ilgis nuo kabliukų-5cm

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą